کد خبر: 3746270
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
گروه ادب ــ حمایت از کالاهای ایرانی؛ ضرورت‌ها و موانع در بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی، مطالب کتاب «ایران ساخت» را تشکیل می‌دهد که به تازگی منتشر شده است.

به گزارش ایکنا؛ در آستانه‎ شروع سال تحصیلی، کتاب «ایران ساخت» درباره‌ حمایت از کالاهای ایرانی در بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر و روانه بازار شد.

این انتشارات پیش از این، در راستای وظایف و مأموریت‌های خود، تاکنون سه کتاب را در موضوعات اقتصادی براساس بیانات معظم‌له را به ترتیب زیر منتشر کرده است.

در سال 1392 کتاب «جهاد اقتصادی»، در سال 1395 کتاب «اقدام و عمل» که در آن به طور مبسوط و مفصل به بحث «اقتصاد مقاومتی» پرداخته شده و در سال 1396 کتابی با عنوان «شعار سال 1396» تقدیم علاقه‌مندان به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی شده است که در آن، سه موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مورد بررسی قرار گرفته است.

با انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» برای سال 1397 از سوی رهبر انقلاب، بخش تولید ملی کتاب شعار سال، که تحقیقی جامع در بیانات معظم‌له در موضوع «حمایت از کالای ایرانی» است به صورت مجزا در قالب کتاب «ساخت ایران» منتشر شده است.

فصل اول این کتاب به برخی کلیات اختصاص یافته است و در فصل دوم آن با ثمرات تقویت تولید ملی آشنا می‌شویم. فصل سوم به ظرفیت‌های کشور برای رونق تولید ملی و فصل چهارم به الزامات رونق تولید ملی اختصاص دارد. فصل آخر کتاب درباره‌ وظایف و مسئولیت‌های مردم و نهادهای حکومتی بحث می‌کند. بیانات مرتبط با موضوع شعار سال 97 که در دو ماه ابتدایی این سال، ایراد شده است نیز در ابتدای کتاب آورده شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: