کد خبر: 3746274
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
گروه اجتماعی ــ مدیر اداره آموزش و برنامه‌ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری آزمون آنلاین دوره آموزشی مجازی «توانمندسازی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی» خبر داد.

برگزاری آزمون پایانی طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، محمد علیزاده، مدیر اداره آموزش و برنامه‌ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل‌ روز گذشته، ۲۰ شهریورماه با اعلام این خبر افزود: آزمون پایانی این دوره با حضور ۱۴۷ نفر از مربیان استان طی ۲ روز در هفته جاری در مرکز آموزش جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توانمندسازی مربیان حرفه‌ای و مبتدیان است، تصریح کرد: در این دوره، هر مربی به صورت مجزا با استفاده از فایل‌های آموزشی دروس تخصصی و عمومی آموزش دیده و همچنین در مناطقی که دسترسی به اینترنت امکانپذیر نبود لوح‌های فشرده در اختیار آموزش دهندگان قرار گرفت.
علیزاده با بیان اینکه طول مدت دوره آموزش مجازی مربیان نهضت سوادآموزی، ۱۲۶ ساعت بود، خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی در راستای تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی کشور و معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش برگزار گردید.
مدیر اداره آموزش و برنامه‌ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به اینکه در طول تحصیل با ارزیابی که انجام می‌شود میزان کارایی و اثربخشی مربیان و معلمان مشخص می‌شود اظهار کرد: به قبولین در این دوره گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای معتبر با عنوان فنون و مهارت‌های تدریس اعطا خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: