کد خبر: 3746280
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
گروه معارف ــ مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل گفت: به یاد مظلومیت علی اصغر‌(ع) مراسم شیرخوارگان حسینی ۲۳ شهریور‌ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، مریم حامدی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، روزگذشته، ۲۰ شهریورماه در جلسه هماهنگی مراسم شیرخوارگان حسینی در اردبیل اظهار داشت: به یاد مظلومیت علی اصغر(ع) مراسم شیرخوارگان حسینی ۲۳ شهریور ماه در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می‌شود و مادران و شیرخوارگان یاد و خاطره شهدای کربلا را به یاد خواهند آورد.
وی بیان کرد: یادآوری یاد و خاطره کودک ۶ ماهه کربلا همانند سال‌های گذشته در این همایش در دستور کار قرار گرفته است و انتظار می‌رود به بهترین شکل ممکن این مراسم برگزار می‌شود و متوسلان به حضرت علی اصغر(ع) با حضور در این مراسم واقعه عاشورا را به تصویر می‌کشند که این یک مسئله بسیار مهم و اساسی است.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ۷۲ شهدای کربلا یک امر لازم و ضروری است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای برنامه‌های معنوی، سخنرانی، پخش نذری و هم نوایی و عزاداری و توزیع لباس به شیرخوارگان از برنامه‌های اساسی در این زمینه است.
حامدی تصریح کرد: امیدواریم تمامی کودکانی که در دامان مادران در محفل شیرخوارگان حسینی حضور پیدا کرده‌اند بیمه حضرت علی اصغر(ع) باشند و از فیوضات و معنویات این مراسم عظیم و معنوی بی‌بهره نمانند که این مسئله در حال حاضر در دستور کار قرار گرفته است چرا که عزاداری در وصف مظلومان واقعه عاشورا است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: