کد خبر: 3746282
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
گروه معارف ــ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم با حضور حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمد جواد نوری همدانی در بیرجند خبر داد.

عزاداری دهه اول محرم با حضور حجت الاسلام نوری همدانی در بیرجند

ناصر نبی زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مراسم عزاداری امام حسین(ع) از شب اول محرم آغاز شده و تا ۱۱ محرم با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جواد نوری همدانی ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه این مراسم از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود، افزود: این مراسم در این شب‌ها در مسجد امام حسین(ع) و هیئت محبان الزهرا(س) بیرجند برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: این مراسم هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسین(ع) و از ساعت 20:30 در محل هیئت محبان الزهرا(س) بیرجند برگزار خواهد شد.
نبی زاده با اشاره به اینکه این مراسم همراه با مداحی و سینه زنی ذاکران اهل بیت(ع) خواهد بود، یادآور شد: در این ایام، همه روزه در ساعت شش صبح، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور حجت الاسلام و‌المسلمین محمد جواد نوری همدانی در هیئت محبان الزهرا(س) بیرجند برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: