کد خبر: 3746283
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ جمعی از حافظان و قاریان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) که در مسابقات قرآن اوقاف، دارالقرآن امام علی(ع) و دانش آموزی رتبه‌های برتر را دریافت کرده‌‌اند با معاون فرهنگی و امور زائران آستان دیدار کردند.

دیدار نخبگان قرآنی‌ مرکز آموزش قرآن با معاون فرهنگی و امور زائران آستان حضرت عبدالعظیم(ع)به گزارش ایکنا؛ 23 نفر از قرآنیان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) که از افتخارآفرینان مسابقات قرآن در سال جاری بوده‌اند با عباس سلیمی، معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و جمعی از کارشناسان مرکز آموزش قرآن کریم دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست مدیر مرکز آموزش قرآن آستان مقدس به ارائه گزارش افتخارات کسب شده توسط قرآن‌آموزان و مربیان این مرکز پرداخته و در ادامه سلیمی ضمن خیرمقدم به میهمانان، به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه این نشست حافظان و قاریان به معرفی خود و افتخارات کسب شده پرداخته و در پایان از زحمات این قرآنیان تجلیل به‌عمل آمد.

اسامی و افتخار کسب شده توسط نخبگان به شرح ذیل است؛

فاطمه نیکویی رتبه اول رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا دوستعلی‌دستجردی رتبه سوم رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
مهسا سعادتی‌ماجد رتبه سوم رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
شقایق معصومی رتبه اول رشته حفظ 5 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا عباسی رتبه اول رشته حفظ 20 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا خلیلی ثمرین رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا انصاری رتبه سوم رشته حفظ کل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
محدثه شیدوش رتبه دوم رشته حفظ 5 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
فاطمه حسینی رتبه دوم رشته حفظ 10 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
سعدا عزیزی بلاغی رتبه دوم رشته حفظ 10 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
رسل حمندی رتبه دوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا عباسی رتبه اول رشته حفظ کل مسابقات سراسری دانش‌آموزی اول متوسطه
فاطمه نیکویی رتبه دوم رشته حفظ کل مسابقات سراسری دانش‌آموزی دوم متوسطه
سارا تلکو، رتبه اول رشته قرائت مسابقات سراسری دانش‌آموزی
ام‌البنین رویگری رتبه سوم رشته قرائت مسابقات سراسری دانش‌آموزی
سارا دهقانی رتبه پنجم رشته حفظ 20 جزء مسابقات سراسری دانش‌آموزی اول متوسطه
زینب عزیزی رتبه پنجم رشته حفظ عمومی مسابقات سراسری دانش‌آموزی
شیرین زهره وند رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری دانش‌آموزی دوم متوسطه
محمد باوی رتبه دوم رشته ترتیل مسابقات سراسری دانش‌آموزی دوم متوسطه
مرضیه نوابی رتبه اول رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
حنان عیسی رتبه دوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
رسل حمندی رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
فیروزه طاهری رتبه سوم رشته قرائت مسابقات اوقاف استان تهران
مجید باقری رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
مجتبی محمدبیگی رتبه سوم رشته قرائت مسابقات اوقاف استان تهران
رضا عربی مهربانی رتبه دوم رشته ترتیل مسابقات اوقاف استان تهران
وحید باقرنژاد رتبه دوم رشته اذان مسابقات اوقاف استان تهران

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: