کد خبر: 3746338
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز از اهدای دو میلیارد تومان کمک مردمی در پویش لبخند مهر خبر داد.

کمک 2 میلیاردی نیکوکاران البرزی در جشن عاطفه‌ها

محمد محمدی‌فرد در گفت وگو با ایکنا از البرز با اشاره به اینکه 45 پایگاه شهری شامل دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری کمک‌های نقد وکالای مردم نوع‌دوست را دریافت کردند، افزود: میزان کمک‌های مردم نیکوکار این استان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها به ‌اندازه مجموع کمک‌های جمع‌آوری‌ شده در سال گذشته است .
وی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها با محوریت مرکز نیکوکاری فرهنگیان، گفت: بهره‌گیری از ظرفیت مراکز نیکوکاری تخصصی در برنامه‌های مختلف فقرزدایی این نهاد به‌صورت جدی در دستور کار کمیته امداد البرز قرار دارد.
این مسئول، با اشاره به اینکه 65 درصد از هزینه ارائه خدمات فرهنگی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز از محل کمک‌های خیران تأمین می‌شود، گفت: در استان البرز بیش از چهار هزار و 400 دانش‌آموز و حدود 650 دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد از خدمات فرهنگی و آموزشی این نهاد، بهره‌مند هستند.
مدیرکل کمیته امداد البرز یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری مانند جشن نیکوکاری می‌توانند از شماره تلفن ثابت 3557 و تلفن همراه 263557 همچنین شماره‌گیری #026*8877* استفاده کنند و از مزیت‌های این روش که شامل امنیت، سرعت، دقت و آسان بودن است، بهره‌مند شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: