کد خبر: 3746467
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
​سرهنگی خبر داد:
گروه فناوری اطلاعات ــ مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر کمیته استارتاپ‌های دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال از ارائه مجوز و مشاوره کسب و کار با به کارگیری متخصصان این حوزه به استارتاپ‌های حوزه فرهنگ و هنر در دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال خبر داد.
به گزارش ایکنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال که با حضور سیدمرتضی موسویان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس این نمایشگاه برگزار شد، افزود: بخشی خواهیم داشت که کسب و کارهای تازه شکل گرفته حوزه فرهنگ و هنر می‌توانند در آن کار خود را معرفی کنند.
ارائه مجوز و خدمات مشاوره به استارت آپ‌های حوزه فرهنگ و هنر در دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال
 
مدیرکمیته بخش استارتاپ‌های دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال ادامه داد: از طریق افراد شبکه‌ساز میان کسب و کارهای تازه شکل گرفته و سرمایه‌گذاران ارتباط برقرار می‌شود. 
سرهنگی تصریح کرد: سعی کرده‌ایم در بخش استارتاپ براساس نوع مخاطب بخش‌های مختلفی داشته باشیم و فضایی خواهیم داشت که مخاطب عام بتواند با آن ارتباط برقرار کند. یک قشر از مخاطبان ما دانشجویان خواهند بود، به همین منظور نشست‌هایی را با حضور و سخنرانی کارآفرینان موفق استارتاپی در حوزه فرهنگ و هنر برگزار می کنیم.
او افزود: فضای این رویدادها فضای کافه کارآفرینی خواهد بود که بین اجزای حوزه فرهنگ و هنر تعامل ایجاد می‌کند. 
همچنین، بخش استارتاپ دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی امسال بخش‌های نوآورانه‌ای را ارائه می‌دهد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: