کد خبر: 3751814
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ کاظم آذرپیرا، قاری برتر استان خوزستان، در بیست و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در کرواسی رتبه اول رشته قرائت را از آن خود کرد و مهدی دغاغله دلایل موفقیت وی را در این مسابقات بیان کرد.

دلایل موفقیت کاظم آذرپیرا در دیدگاه مهدی دغاغله

به گزارش ایکنا از خوزستان، کاظم  آذرپیرا، قاری برتر استان خوزستان، در بیست و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کرواسی رتبه اول رشته قرائت را از آن خود کرد.

مهدی دغاغله، پیشکسوت و داور بین‌المللی قرآن کریم، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان درباره کسب رتبه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کرواسی از سوی کاظم آذرپیرا گفت: در کشور کرواسی بیشتر به حفظ و ترتیل قرآن کریم اهمیت می‌دهند؛ چراکه معتقدند قرآن را باید به این شیوه خواند.

وی ادامه داد: به همین دلیل است که آن‌ها در زمینه حفظ قوی هستند و در مقایسه با فعالان ایرانی در این عرصه اهمیت کمتری برای تلاوت قائل هستند.

دغاغله گفت: این مسابقات از لحاظ تلاوت سطح متوسطی دارد و خوشبختانه هر کس از ایران در این مسابقه شرکت کرده رتبه اول را کسب کرده است. گفتنی است آن‌ها نمی‌توانند در این زمینه با شرکت‌کنندگان ایرانی رقابت کنند.

داور بین‌المللی قرآن کریم تصریح کرد: کاظم آذرپیرا شایستگی اول شدن را داشت چون خوش صدا و خوش لحن است. ترکیب و مهندسی تلاوت او عالی است.

وی اظهار کرد: کسب رتبه اول از سوی آقای آذرپیرا در این مسابقات موجب افتخار است و برگ زرین دیگری بر سابقه قرآنی استان خوزستان افزوده شد و از طرف خودم و جامعه قرآنی به ایشان تبریک می‌گویم.

انتهای پیام

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تاجور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۶
0
0
"وی اظهار کرد: اول شدن برای آقای آذرپیرا در این مسابقات موجب افتخار است و برگ زرین دیگری بر سابقه قرآنی استان خوزستان افزوده شد."
این صحبت ها و کلام ها زیبنده استادی چون آقای دکتر نیست! خوزستان هم جزء ایران اسلامی است و جناب آقای آذر پیرا نماینده جمهوری اسلامی ایران است.
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۹
0
0
یک اعتراف واقعی و حقیقی
استاد متشکریم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: