کد خبر: 3754762
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
رئیس پلیس قرچک:
کانون خبرنگاران نبأ ــ جمعی از پاسداران سپاه 15 خرداد قرچک به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قرچک دیدار و گفت‌وگو کردند.

دلاوران سبزپوش فرصت خدمتگزاری را غنیمت بدانند

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ فرماندهی و جمعی از پاسداران سپاه 15 خرداد قرچک ظهر امروز، 18 مهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان قرچک دیدار و گفت‌وگو کردند.
علی اصغر شهیری، فرمانده سپاه 15 خرداد در این دیدار ضمن تبریک به نیروهای انتظامی و تشکر از زحمات آن‌ها در برقراری نظم و امنیت، گفت: سپاه و ناجا در اجرای نظم و امنیت در شهر دارای یک وحدت کم‌نظیری هستند.
وی افزود: اگر چه نیروهای نظامی شهرستان از نظر زیرساختی، جایگاه مناسب و در خور شأنشان ندارند اما با وجود نیروهای همدل توانسته‌اند، امروز شهری موفق در تأمین امنیت داشته باشیم.
فرمانده سپاه قرچک ابراز کرد: تعامل فرماندهان ناجا و سپاه ستودنی است، باید آن را قدر دانست و این همکاری را به کل نیروهای مسلح تعمیم داد.
در ادامه سرهنگ علی موسی‌پور، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قرچک با اذعان به اینکه برای سربلندی راهی جز پیروی از ولایت نیست، گفت: ناجا هیچگاه جناحی عمل نخواهد کرد و همه ما با افتخار در خدمت ولایت فقیه هستیم.
وی با یادآوری اینکه انقلاب ما با هزینه‌های بسیار بالاو خون‌های فراوانی به دست آمده است، افزود: باید قدر این انقلاب را دانست و در برقراری امنیت در آن که خود بهترین خدمت هست، تلاش کرد.
رئیس پلیس قرچک با تأکید بر اینکه ناجا و سپاه از یک خانواده هستند، اظهار کرد: فرصتی برای دلاورمردان سبزپوش فراهم شده است که به بهترین امور یعنی خدمت به مردم بپردازند، باید این فرصت را غنیمت شمرد.
وی با اعلام این خبر که اکثر سرقت‌های شبانه خنثی و سارقین شناسایی شده‌اند، مطرح کرد: ناجا برای خدمت شب و روز ندارد، در هفته گذشته به محض دریافت خبر سرقت خرد شبانه، بلافاصله در ساعت 2 بامداد قرارگاه مبارزه با سرقت تشکیل شد و مأموریت خود را انجام داد.

محمد فرخی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: