کد خبر: 3754883
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
فقهی‌زاده در گفت‌وگو با ایکنا:
گروه ادب ــ معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تقارن زمانی برگزاری دو نمایشگاه بین‌المللی کتاب و قرآن، گفت: در این زمینه هماهنگی‌هایی نیز برای مدیریت تقریباً همزمانی دو نمایشگاه در عرصه فرهنگی کشور انجام شده است، اما هنوز نتایج دقیق و روشن نیست.

مدیریت همزمانی نمایشگاه کتاب و قرآن/نگرانی نداریمعبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره تقارن زمانی برگزاری دو نمایشگاه بین‌المللی کتاب و قرآن گفت: در حال انجام مقدمات لازم برای شروع عملیات بیست و هفتمین نمایشگاه بین‎المللی قرآن هستیم و شورای سیاستگذاری آن را به وزیر ارشاد پیشنهاد کرده‌ایم.

وی افزود: در این زمینه هماهنگی‌هایی نیز برای مدیریت تقریباً همزمانی دو نمایشگاه بزرگ کتاب و قرآن در عرصه فرهنگی کشور انجام شده است، اما هنوز نتایج دقیق و روشن نیست. در مجموع این موضوع قابل مدیریت است.

فقهی‌زاده ادامه داد: تصور ما این است که هر دو نمایشگاه در مصلای امام خمینی(ره) برپا خواهد شد، اما با اندک جابه‌جایی زمانی. از این رو امیدواریم که هیچ مشکلی در این زمینه به وجود نیاید و اصلاً در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

یادآور می‌شود نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هر ساله نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و زمان برگزاری نمایشگاه قرآن نیز همزمان با ماه مبارک رمضان است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: