کد خبر: 3760983
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
گروه سیاست و اقتصاد ـ امام جمعه سورشجان گفت: دشمنی آمریکایی‌ها سالیان سال ادامه داشته و دارد که لازم است روز ۱۳ آبان تمام ملت ایران در صحنه حاضر شوند، زیرا استکبار جهانی به دنبال تضعیف حکومت مردمی است.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حبیب‌الله شاهسون اظهار کرد: ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام، یورش مأموران شاه به دانش‌آموزان و دانشجویان بود که کار حسینی امروز ایستادگی در مقابل دنیای استکبار است.
وی افزود: دشمنی همیشگی استکبار با موجودیت نظام جمهوری اسلامی بوده و هدف آمریکا وابستگی حقیرانه ملت‌ها به خصوص ملت ایران به خود است.
شاهسون با اشاره به اینکه دشمنی امروز آمریکا با دولت جمهوری اسلامی نبوده بلکه مشکل با اصل نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: استکبار جهانی می‌داند ایران از هیچ‌گونه تهدیدی خسته نمی‌شود و به دنبال این است که کشور ایران را تسلیم خود کند.
وی ادامه داد: آمریکایی‌ها مانند محمدرضا پهلوی نوکر و سر سپرده می‌خواهند که بر کشور پر برکت، پر نعمت و حساس از لحاظ موقعیت جغرافیایی با توانایی‌های گوناگون، حکومت کنند.
امام جمعه سورشجان گفت: دشمنی آمریکایی‌ها سالیان سال ادامه داشته و دارد که لازم است روز ۱۳ آبان تمام ملت ایران در صحنه حاضر شوند، زیرا استکبار جهانی به دنبال تضعیف حکومت مردمی است.
وی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان نقطه عطفی در مسیر استکبارستیزی است، خاطرنشان کرد: قطعا ملت ایران همانند سال‌های گذشته با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان خواهند داد که، می‌توانند استکبار جهانی را ناامید، سرکوب و ذلیل کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: