کد خبر: 3761361
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹
گروه فرهنگی - تفاهم‌نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری و دبیرخانه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی مساجد استان منعقد شد.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی، سرپرست جهاد دانشگاهی استان، امروز ۱۳ آبان ماه در این آیین، با اشاره به فعالیت جهاد دانشگاهی در سه معاونت پژوهشی، آموزشی و فرهنگی اظهار کرد: مهمترین وظیفه جهاد دانشگاهی این است که با به دست آوردن نیاز‌های فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی، اقدام کاربردی و موردنیاز ارائه کند.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان همکاری مشترک در راستای اجرای برنامه‌ها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در طول سال و به ویژه در طرح غنی‌سازی اوقات فراغت تابستان کانون‌ها، استفاده از ظرفیت علمی جهاددانشگاهی برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی با در نظر گرفتن ضوابط و فرآیند تصویب آن‌ها و ایجاد زمینه برای استفاده از ظرفیت دانشجویان در فعالیت کانون‌های مساجد را از جمله زمینه‌های همکاری این دو دستگاه برشمرد.
رضایی همکاری و تعامل در زمینه‌های علمی پژوهشی با رویکرد‌های فرهنگ، هنر و مسجد، اعلام فراخوان برنامه‌ها و جشنواره‌ها و مسابقات فرهنگی و قرآنی را از دیگر اهداف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دبیرخانه کانون مساجد با جهاد دانشگاهی عنوان کرد.
سرپرست دبیرخانه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی مساجد استان نیز اظهار کرد: این تفاهم‌نامه همکاری به منظور کمک به تحقق اهداف کانون‎های فرهنگی هنری مساجد و لزوم توجه به کانون‌ها منعقد شده است.
محمدرضا مظاهری خاطرنشان کرد: توسعه همکاری ۲ جانبه، ارتقای مشارکت در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و نیل به اهداف مشترک با عنایت به ظرفیت‌های متعالی در دستگاه‌های طرف تفاهم از دیگر اهداف انعقاد تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: