کد خبر: 3761900
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
گروه اجتماعی - با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در جهاد دانشگاهی، زمینه‌های همکاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دو مجموعه بررسی شد.

بررسی زمینه‌های همکاری عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری و جهاد دانشگاهی استان

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دهقان 14 آبان‌ماه در این آیین، اظهار کرد: از تمام ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی برای پیشرفت اهداف و برنامه‌های راهبردی نیروی انتظامی استان استفاده خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه مجموعه نیروی انتظامی می‌تواند از دوره‌های آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بهره برد، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی ظرفیت‌های فرهنگی ، قرآنی و رسانه ای مطلوبی نیز دارد که نیروی انتظامی استان می‌تواند از این ظرفیت ارزشمند در برنامه‌های خود استفاده کرده و تعامل سازنده با این نهاد انقلابی داشته باشد.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان نیز اظهار کرد: جهاد دانشگاهی دارای معاونت‌های فرهنگی‌، آموزشی و پژوهشی است که با همه ظرفیت‌های موجود، آمادگی همکاری با مجموعه نیروی انتظامی را دارد.
سیروس رضایی با اشاره به ارائه آموزش‌های کوتاه مدت به فراگیران در قالب دپارتمان‌های علوم پزشکی، زبان‌های خارجی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی، هنر و معماری و آموزش‌های الکترونیکی، تاکید کرد: فراگیران می‌توانند در هر یک از دپارتمان‌های مذکور دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع را با استفاده از اساتید مجرب و مدرن‌ترین شیوه‌ها، آموزش ببینند.
وی خاطرنشان کرد: از ویژگی‌های بارز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی، ارائه آموزش‌های کاربردی است که براساس نیاز بازار و نیاز عموم مردم ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی طراحی و اجرا می‌شود.
به گزارش ایکنا، مقرر شد در آینده نزدیک در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تفاهم‌نامه‌ای میان جهاد دانشگاهی استان و مجموعه عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان منعقد شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: