کد خبر: 3769117
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ با اعلام فراخوان دوره آموزش الکترونیکی حفظ و مفاهیم جزء سی‌ قرآن ویژه کارکنان دولت، تاکنون 14 هزار و 405 نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

آخرین آمار دوره آموزش سبک زندگی ویژه کارکنان دولت

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکنون 14 هزار و 405 نفر از کارکنان شاغل در دستگاه‌های دولتی در دوره «آموزش سبک زندگی با محوریت حفظ و مفاهیم سوره‌های ناس تا زلزال» ثبت‌‌نام و فرایند آموزش خود را آغاز کرده‌اند.
طبق آخرین آمار، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نهاد ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی دستگاه‌های پیشتاز با بیشترین شرکت‌کننده در این آزمون بوده‌اند.
استان‌های تهران، کرمان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و اصفهان به ترتیب بیشترین سهم شرکت‌کننده در این آزمون را به خود اختصاص داده‌اند.
دوره‌ای که برای کارکنان دولت در نظر گرفته شده است با نام «آموزش سبک زندگی» و با محوریت حفظ و مفاهیم سوره‌های مبارکه «ناس» تا «زلزال» است و این دوره با مجوز سازمان اداری استخدامی کشور و در قالب هشت ساعت ضمن خدمت برای کارکنان دولت محاسبه می‌شود. همچنین به نفرات برگزیده نیز جوایز ارزنده‌ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
گفتنی است داوطلبان بعد از تکمیل فرایند ثبت‌‌نام مجدداً به پایگاه www.quranedu.ir مراجعه کرده و در این بازه زمانی به صورت مجازی در ۱۶ جلسه حفظ و مفاهیم سوره‌های مبارکه ناس تا زلزال را در جلسات آموزش مجازی را که به مدت تقریبی۱۰ دقیقه خواهد بود فرا خواهند گرفت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: