کد خبر: 3769662
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
نماینده ارامنه شمال کشور در مجلس تأکید کرد:
گروه سیاسی ــ کارن خانلری معتقد است یکی از اقداماتی که می‌تواند وحدت و همدلی داخلی را به نمایش بگذارد نشان دادن پیوند و نزدیکی پیروان ادیان توحیدی در کشور است که تبلیغات سوء آمریکایی‌ها و برخی کشورهای اروپایی را در زمینه عدم رعایت حقوق پیروان این ادیان ناکام می‌گذارد.

کارن خانلری، نماینده ارامنه شمال کشور در مجلس و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره ظرفیت‌های انسجام و وحدت ملی در مقابله مؤثر با تحریم‌های ظالمانه آمریکا گفت: ملت ایران همواره وحدت و انسجام خود را حفظ کرده است، اما باید انسجام و وحدت در این ایام بیش از هر زمان دیگری در مقابل جهانیان به نمایش گذاشته شود.

وی افزود: آمریکا می‌خواهد صف‌آرایی‌های جهانی را در مقابل ایران راه بیندازد و متحدان خود را در تحریم علیه کشورمان افزایش دهد که خوشبختانه تاکنون موفق نشده است.

خانلری اظهار کرد:  در برابر این فرافکنی‌ها لازم است انسجام درونی‌ای را که داریم به نمایش بگذاریم. یکی از اقداماتی که می‌تواند این وحدت و همدلی را به نمایش بگذارد نشان دادن پیوند و نزدیکی پیروان ادیان توحیدی در کشور است که می‌تواند تبلیغات سوء آمریکایی‌ها و برخی کشورهای اروپایی را در زمینه عدم رعایت حقوق پیروان این ادیان ناکام بگذارد.

نماینده ارامنه‌ شمال کشور در مجلس یادآور شد: از طرفی نمایش این اتحاد به آمریکایی‌ها می‌فهماند که ملت ایران از هر نژاد، دین، مذهب و قومیتی آماده دفاع از این سرزمین است و در مقابل دشمن مشترک به صورت ید واحد عمل می‌کند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: