کد خبر: 3774459
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
یاراحمدی خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مسئول طرح استعدادهای درخشان سازمان دارالقرآن الکریم از برگزاری مسابقه سراسری تقلید قرائت ویژه طرح استعدادهای درخشان قرآنی خبر داد.

به گزارش ایکنا؛ پس از گذشت سه سال از برگزاری طرح استعدادهای درخشان از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، مسابقه تقلید قرائت در بین استعدادهای حاضر در این طرح قرآنی برگزار می‌شود.
این مسابقات طی هفته اول اسفندماه سال جاری و احتمالاً در قم برگزار می‌شود. سه سبک مصطفی اسماعیل، محمد صدیق منشاوی و مصطفی غلوش برای استعدادهای قرآنی در نظر گرفته شده که طبق این الگوها در مسابقه شرکت خواهند کرد.
دلیل انتخاب این سبک‌ها نیز مؤانست بیشتر استعدادهای قرآنی با این الگوهاست که در این راستا، تعداد دو تلاوت از هر یک از سبک‌های اعلام شده در پایگاه اطلاع‌‌رسانی تلاوت بارگذاری شده که عزیزان از آن استفاده می‌کنند.
استان‌های مختلف کشور این مسابقه تقلیدی را در بین استعدادهای درخشان قرآنی خود برگزار می‌کنند، سپس، بنا بر اعلام سهمیه‌ هر استان از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، اعزام‌ها انجام می‌شود.
محسن یاراحمدی، مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور سازمان دارالقرآن الکریم در این رابطه اظهار کرد: در حدود 75 نفر از استعدادهای درخشان قرآنی کشور به مسابقات سراسری تقلید قرائت که اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، راه پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: