کد خبر: 3780256
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
گروه ادب ــ مجموعه ۱۰ جلدی «فکر فکر سه قصه» که حاصل تلاش جمعی است، روز شنبه، ۲۲ دی‌ماه، در انتشارات مدرسه رونمایی می‌شود.

مجموعه «فکر فکر سه قصه» رونمایی می‌شودبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ این مجموعه ۱۰ جلدی با هدف آموزش تفکر فلسفی به کودکان توسط ده نویسنده ادبیات کودک خلق شده است و ۸ تصویرگر ایرانی به همت میترا چرخیان به این داستان‌ها جانی دوباره بخشیده‌اند.
هر یک از این کتاب‌ها دارای سه قصه است که برای گروه سنی ب (اول و دوم و سوم دبستان) در نظر گرفته شده است. محتوای همه قصه‌ها دوستی و مهربانی است و موضوع داستان‌ها حیوانات هستند. در واقع درک روابط علی و معلولی و مسائل منطقی حاکم بر نو شدن دنیا در این قصه‌ها به زبانی شیرین و ساده بیان شده است. همچنین قصه‌ها فضای تخیلی و فانتزی دارند و علاوه بر آموزش تفکر فلسفی تا حدودی قدرت یادگیری و تقویت تخیل را در کودکان تقویت می‌کنند.
محمد‌رضا شمس، لاله جعفری، سپیده خلیلی، سوسن طاقدیس، مهری ماهوتی، ناصر نادری، محمد حسن حسینی، زهره پریرخ، طاهره خزدور، مجید راستی به ترتیب نویسندگان مجموعه ده جلدی «هیچی نخودچی»، «ماکار شجاع»، «هدیه تولد»، «دریای من کو»، «قل بزنم یا نزنم»، «لولوی پا گندو»، «قور قل قلی»، «شیری که دیر می‌فهمید»، «تاب تاب عباسی» و «بچه فیلی که خیلی گم شده بود!» هستند.
هر یک از کتاب‌های مجموعه «فکر فکر ۳ قصه» با ۲۴ صفحه رنگی و به قیمت ۱۶ هزار تومان در تمام فروشگاه‌های سراسر کشورو همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس enma.ir در دسترس قرار دارد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: