کد خبر: 3780603
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ دوازدهمین دوره مسابقات قرآن در قالب مشاعره با حضور حافظان کل در ایام دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مهد قرآن، پورابراهیمی، مدیر کانون مهد قرآن مجمع غرب تهران از برپایی دوازدهمین دوره مسابقات قرآن در قالب مشاعره با حضور حافظان کل به همت این مجمع و با همکاری کانون فرهنگی مسجد علی‌ابن‌ابیطالب(ع) در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.
وی با اشاره به حضور جمعی از بانوان حافظ کل قرآن عضو این مجمع که دارای مدرک تحصیلی دکتری علوم قرآنی و آشنا با شعر و ادبیات فارسی هستند، تصریح کرد: اولین دوره مسابقه مشاعره قرآنی با همکاری کانون فرهنگی در مسجد امام علی‌ابن‌ابیطالب(ع) غرب تهران برگزار خواهد شد. سرفصل سؤالات، شعرهایی است که مأخذ آن از آیات و مفاهیم قرآن است.
یادآوری می‌شود، کانون مهد قرآن مسجد علی‌ابن‌ابیطالب(ع) در منطقه غرب تهران، فلکه صادقیه، خیابان آیت‌الله کاشانی واقع شده که طی قریب 26 سال فعالیت‌های آموزشی با محوریت حفظ قرآن، بیش از 10 هزار قرآن‌آموز را تحت آموزش قرار داده است. تربیت بیش از 30 حافظ کل قرآن از افتخارات این مرکز قرآنی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: