کد خبر: 3786256
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
در قالب یک نمایشگاه؛
گروه ادب ــ نمایشگاه مهمترین دستاورد‌های حوزه فرهنگ با ارائه دستاورد‌های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب در باغ موزه دفاع مقدس برپا می‌شود.

دستاورد‌های معاونت فرهنگی ارشاد و خانه کتاب به نمایش درمی‌آیدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب؛ نمایشگاه مهمترین دستاورد‌های حوزه فرهنگ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، معاونت امور فرهنگی، ادارات و موسسات زیرمجموعه آن از جمله موسسه خانه کتاب در کنار سایر معاونت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت‌های تخصصی و مهمترین دستاورد‌های خود را در قالب نمودار و آمار به نمایش می‌گذارند.

همچنین در این نمایشگاه، کارنامه نشر۴۰ ساله۱۳۹۶-۱۳۵۷، آمار نشر کتاب و تعداد ناشران در طول چهل سال، پوستر‌های جشنواره‌های کتابی، گزارش هفته کتاب، جایزه کتاب سال و جشنواره‌های کتابی در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نشانی میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، انتهای خیابان سرو، روبروی پارک طالقانی، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پرپا می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: