کد خبر: 3789006
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
گروه حوزه‌های علمیه ــ دفتر آیت‌الله‌ العظمی صافی گلپایگانی شهادت زکریا، کودک مظلوم عربستانی به دست یک جنایتکار وهابی را تسلیت گفت و از مجامع بین‌المللی درخواست کرد نسبت به این فاجعه، واکنش نشان دهند.

واکنش دفتر آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی به شهادت کودک عربستانیبه گزارش ایکنا؛ دفتر آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در پی شهادت زکریا، کودک مظلوم عربستانی بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرده است:

قال الله الحکیم: وَ إِذَا الْمَوْؤُدَةُ سُئِلَتْ بِأَيِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ

خبر بسیار ناگوار و غم‌انگیز شهادت کودک معصوم و مظلوم زکریّای عزیز در مهبط وحی الهی مدینة النبی(ص) را با تأسف فراوان دریافت کردیم.

این جنایت دژخیمانه به وسیله شخصی که افکار پلید ضد اسلامی و ضد انسانی دارد، حاکی از خباثت افرادی به ظاهر انسان است که متاسفانه سالیان طولانی در حرمین شریفین و در مرکز نزول قرآن کریم و در جوار مرقد مطهر پیامبر رحمة للعالمین مردم را به گمراهی و ضلالت و دوری از خداوند دعوت می‌کنند.

آیا ذره‌ای رحم و شفقت در دل ناپاک این افراد پلید که از حیوان هم بدتر هستند وجود ندارد!؟ چرا مجامع بین‌المللی و حکام کشورهای اسلامی بخصوص عربستان در مقابل این جنایت وحشیانه سکونت می‌نمایند و با سکوت خود، این فاجعه را تایید می‌کنند!؟

ما با تسلیت این حادثه غمبار به پدر و مادر داغدار زکریا که محب اهل بیت نبی (ص) می‌باشند، از خداوند متعال مسئلت داریم که به آنان صبر جمیل و اجر جزیل در مقابل این مصیبت بزرگ عنایت فرماید و ظالمان و ستمگران در سراسر عالم را به سزای اعمال خود رسانده و داد مظلومان را از آن‌ها بستاند؛ وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ.

قم المقدّسه
سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س)

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: