کد خبر: 3801990
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری نخستین مرحله از چهاردهمین دوره اعطای مدرک به حفاظ در روز جمعه، ۱۳ اردیبهشت‌ماه در استان خبر داد.

برگزاری نخستین مرحله ازچهاردهمین دوره اعطای مدرک به حفاظ در چهارمحال و بختیاری

محسن تقی‌پور، رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، در گفت‌و‌گو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، اظهار کرد: این آزمون روز جمعه، 13 اردیبهشت‌ماه ساعت 8 صبح به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مرحله ویرایش اطلاعات شرکت‌کنندگان تا 17 فروردین‌ماه مهلت داشت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تا روز 12 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد، افزود: ثبت‌نام کنندگان کارت ورود به جلسه این آزمون را باید از سایت تلاوت دریافت کنند.
تقی‌پور با بیان اینکه امسال حافظان سه و پنج جزء از این آزمون حذف شده‌اند، ادامه داد: زمان برگزاری مرحله شفاهی چهاردهمین دوره این آزمون ، متعاقباً اعلام خواهد شد.
رئیس اداره امور قرآنی استان با اشاره به شرکت حفاظ ، ۱۰، ۲۰ و کل قرآن کریم در این آزمون، گفت: مرحله نخست آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ هر ساله به صورت کتبی و چهار گزینه ای اجرا می‎‌شود.
وی تصریح کرد: نخستین مرحله چهاردهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن چهارمحال و بختیاری در اداره امور قرآنی استان واقع در شهرکرد، خیابان آیت‌الله کاشانی، کوچه ۲۱، پلاک ۱۴ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: