کد خبر: 3802596
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۳
گروه فعالیت‌های قرآنی - رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری از برگزاری برنامه جزء خوانی قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در 10 شهرستان استان به صورت شاخص خبر داد.

محسن تقی‌پور، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری در گفت وگو با ایکنا از چهارمحال وبختیاری بیان کرد: طی نامه‌ایی از مسئولان ادارات قرآنی شهرستان‌های استان چهارمحال وبختیاری خواستیم تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری برنامه جزء‌خوانی ماه مبارک رمضان را انجام دهند و قاریان مناسب برای این برنامه را شناسایی کنند.

تقی‌پور ادامه داد: تا کنون در 9 شهرستان برنامه جزء‌خوانی را به‌صورت شاخص اجرا می‌کردند که امسال با اضافه شدن شهرستان خانمیرزا این برنامه در هر 10 شهرستان استان به صورت شاخص برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: از مسئولان قرآنی شهرستان‌ها خواستیم تا در کنار برنامه جزء‌خوانی محفل انس با قرآن، تفسیر قرآن کریم را نیز برگزار کنند. البته این برنامه‌ها در موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان‌ها نیز برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه بهتر است این جلسات در مساجد جامع و معروف شهر برگزار شوند، گفت: در پایان اجرای این طرح جزء‌خوانی از طرف اداره امور قرآنی تبلیغات استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی در پایان گفت: برنامه جزء خوانی ویژه استان نیز طبق روال گذشته در مصلی شهرکرد اجرا خواهد شد که از طریق صداوسیمای مرکز استان نیز به‌صورت زنده پخش می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: