کد خبر: 3802706
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از تصویب ٣٠ موافقت اصولی در دومین جلسه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآن و عترت خبر داد.

صدور ٣٠ موافقت اصولی برای متقاضیان موسسات قرآنی استان اصفهان

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالفضل یعقوبی، با اعلام این خبر گفت: در دومین جلسه هیات رسیدگی به امور موسسات قرآنی فرهنگی قرآن وعترت تعداد ٣٠ موافقت اصولی مؤسسات قرآنی استان اصفهان تصویب گردید که پس از طی فرایندهای اداری پروانه این موسسات صادر می‌شود.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: موافقت اصولی‌های صادر شده مربوط به شهرستان‌های اصفهان، نایین، کاشان، مبارکه، برخوار، خمینی شهر، فلاورجان، اردستان، نجف آباد، آران و بیدگل، لنجان، فریدونشهر، خور و بیابانک و گلپایگان است.
وی افزود: حوزه فعالیت موسسات فرهنگی قرآن و عترت که موافقت اصولی آن صادر شده آموزش عمومی، امور فرهنگی(تبلیغ و ترویج)، آموزش تخصصی(علوم و معارف قرآنی)، امور پژوهشی و مشاوره است.
خاطرنشان می‌شود، تا زمان راه اندازی سامانه صدور مجوزهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روند ثبت‌نام از متقاضیان تاسیس موسسات فرهنگی قرآن و عترت به صورت دستی انجام می‌پذیرد که متقاضیان می‌توانند برای دریافت مجوز به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها یا دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مراجعه نمایند.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: