کد خبر: 3803001
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ مجمع نیرو‌های انقلابی استان چهارمحال و بختیاری مرکب از ۱۳ تشکل سیاسی، در مورد اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران بیانیه صادر کردند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، متن این بیانیه به شرح ذیل است:
باسمه تعالی
«اگر سپاه نبود کشور هم نبود» امام خمینی(ره)
ضمن گرامی داشت میلاد با سعادت سرور آزادگان جهان حضرت سیدالشهدا(ع) و «روزپاسدار» و عرض تبریک وخدا قوت به تمامی سبزپوشان عزیز سپاهی، مدافعان مکتب الهی ،راهیان خط سرخ شهادت، پیروان راستین امامت، حافظان غیور ولایت که خار چشم دشمنان اسلام بوده و هستند.
دولت مردان آمریکا یک بار دیگر برای جلب نظر صهیونیست‌ها، اقدام نابخردانه ای انجام داده و سپاه پاسداران را به عنوان گروه تروریستی اعلام کرد. خدارا شاکریم که بازهم کاخ سفید باحماقت خود زمینه انسجام بیش از پیش اقشار مختلف را در ایران اسلامی فراهم نمود.
«عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد»
آمریکا سبب خیر شد که؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی از طرف همه مردم لباس سبز سپاه را برتن نموده و در امر وحدت و یک صدایی، چه صحنه زیبایی بیافرینند و زیباتر این که هر ایرانی با وجود این همه مشکلات اقتصادی و گرفتاری ناشی از سیل و شیطنت دشمنان، از جای جای میهن اسلامی در فضای مجازی اعلام کند « من هم سپاهی ام» و یا جوانان فوج فوج به کمپین میلیونی حمایت از سپاه بپیوندند؛ همچنین سایر قوای کشور با جدیت پشتیبانی خود را از سپاه اعلام کنند و رئیس جمهور محترم اینگونه علیه آمریکا موضع گیری نمایند.
آمریکا سبب خیر شدکه: توجه و گرایش بین المللی بخصوص حمایت ملت های منطقه از سپاه پاسداران افزایش یابد و محبوبیت این ارتش الهی دو چندان گردد و بیش از پیش قدردان نقش سپاه در متلاشی کردن مجموعه تروریستی قدرتمندی همچون داعش جنایتکار و خون خوار باشند.
آمریکا سبب خیر شدکه: پوشالی بودن قدرت استکبار زودتر برملا شود چون ازترس مقابله به مثل جرأت هیچ حرکتی را ندارد و از سوی دیگر میداند شیشه عمر اسرائیل غاصب دردستان قدرتمند سپاه پاسداران است، لذا این حماقت موجب انزوای بیشتر آمریکا خواهد شد.
تسریع در افول آمریکای جهانخوار توسط ترامپ
اوج بی تدبیری ترامپ، شائبه دیوانگی او را رقم زده است به طوری که بسیاری از مردم جهان وی را دیوانه می‌دانند یا معتقدند خود را به دیوانگی زده است. وحتی کار به جایی رسیده که تعدادی از سیاستمداران و تئوریسین های آمریکا نظیر «کیسینجر» نیز آن کشور را در حال فروپاشی و اضمحلال می بینند و زیرساخت‌های آن را به سمت ویرانی ارزیابی می‌کنند. نمونه‌هایی از بی خردی ترامپ به شرح زیر یاد آوری می گردد:
1- خروج از نهادها و سازمان های بین المللی نظیر شورای حقوق بشر سازمان ملل، یونسکو، پیمان مهاجرتی سازمان ملل، پیمان تجاری فرا آتلانتیک، توافقنامه آب و هوایی پاریس
2- خروج از برجام که موجب همبستگی در ایران و بروز اختلاف یا حداقل زمینه اختلاف آمریکا با اروپا گردید.
3- برخورد مغرورانه و غیر محترمانه با سران کشورهای مختلف که طبعاً روابط آنها را تحت الشعاع قرار می دهد.
4- افزایش تعرفه واردات به آمریکا که موجب جنگ اقتصادی با چین و حتی کشورهای هم پیمان اروپا شد
5- سیاست مهاجرتی ترامپ که برگ ننگینی در تاریخ آمریکاست (مثلاً جدایی هزاران کودک از والدین شان)
6- اعلام داشتن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی؛ متعلق دانستند بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی و بالاخره تروریسم دانستن سپاه پاسداران
لذا مجمع نیروهای انقلابی استان چهارمحال و بختیاری ضمن محکوم نمودن اقدام خصمانه کاخ سفید، حق واکنش متناسب و مقابله به مثل را برای جمهوری اسلامی ایران محفوظ می داند و به حول و قوه الهی آمادگی خود را برای جانفشانی در این راه و حمایت همه جانبه از سپاه مقتدر پاسداران اعلام می دارد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: