کد خبر: 3803076
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
حجت‌الاسلام کریمی تبار:
گروه سیاست و اقتصاد – نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: سپاه متعلق به همه مردم ایران است و اقدام اخیر آمریکا نشانه ناتوانی در برابر این نیروی تاثیرگذار است.
سپاه متعلق به همه ملت است
به گزارش ایکنا از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین الله‌ نور کریمی‌تبار، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ایلام، اظهار کرد: اقدام اخیر ترامپ در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی نشانه ناتوانی این کشور در برابر این نیروی مردمی و تاثیرگذار است.
وی با بیان اینکه تحریم سپاه، تحریم تمام مملکت ایران است، گفت: خوشبختانه در واکنش به این تصمیم نابخردانه مجلس زیبا درخشید و دولت به خوبی دفاع کرد.
امام جمعه ایلام تاکید کرد: وقتی مجلس نمایندگان مجلس با پوشیدن لباس سبز سپاه نشان دادند این نیرو متعلق به همه مردم است و در دل همه مردم جا دارد.
کریمی‌تبار با اشاره به نقش سپاه در منطقه و در کشورهایی مانند عراق، یمن، لبنان و سوریه، تصریح کرد: سپاه پاسداران به خوبی منویات مقام معظم رهبری را تحقق بخشیده و در دور زدن تحریم های ظالمانه آمریکا به خوبی عمل کرده و در خنثی سازی توطئه دشمنان به خوبی عمل کرده است.
وی از تلاش همه مردم، مسئولان استانی و کشوری در کمک به سیل زدگان قدردانی کرد.
تبریک روز جوان و ارتش از دیگر مواردی بود که امام جمعه ایلام به آنها اشاره کرد.
به گزارش ایکنا، نمازگزاران آدینه با راهپیمایی اقدام اخیر آمریکا را محکوم کردند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: