کد خبر: 3803448
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعدادی از خیرین هم‌استانی برای واگذاری منازل مسکونی خود به سیل‌‌زدگان خوزستان و لرستان به مدت یک سال اعلام آمادگی کردند.

اعلام آمادگی خیرین کهگیلویه و بویراحمد جهت واگذاری منازل مسکونی به سیل‌ زدگان

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد،‌ علی حسن مظاهری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته،‌ 24 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران،‌ اظهار کرد: پایگاه‌‌های ثابت و سیار این نهاد جهت کمک به سیل‌‌زدگان در تمامی نقاط استان دایر هستند.
وی افزود: تاکنون بیش از 130 میلیون تومان کمک‌‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران هم‌استانی‌ها برای کمک به سیل‌‌زدگان در این پایگاه‌‌ها و دفاتر کمیته امداد جمع‌‌آوری‌ شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار می‌‌توانند جهت مشارکت در امر کمک به سیل‌‌زدگان علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، از طریق سامانه #99* 074*8877* اقدام کنند.
مظاهری در زمینه تأمین مسکن امانی جهت اسکان سیل‌‌زدگان، ابراز کرد: تعدادی از خیرین هم‌استانی به کمیته امداد مراجعه و آمادگی خود را جهت واگذاری واحدهای مسکونی خود با تمام امکانات رفاهی به سیل‌‌زدگان استان‌‌های لرستان و خوزستان به مدت یک سال اعلام کردند.
وی از مردم همیشه در صحنه استان دعوت کرد در صورت تمایل و داشتن مسکن خالی از سکنه جهت در اختیار قرار دادن آن به هم‌‌وطنان سیل‌‌زده، به دفاتر کمیته امداد در استان مراجعه یا از طریق سامانه پیامکی 3000333374 اقدام کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: