کد خبر: 3803611
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
گروه فرهنگی ــ حوزه هنری لرستان مراسم گل‌ریزان برای کمک به سیل‌زدگان لرستانی را با اجرای خیریه استاد علی‌رضا افتخاری در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌کند.

گلریزان کمک به سیل‌زدگان لرستان با حضور علی‌رضا افتخاریبه گزارش ایکنا از لرستان، به‌ نقل‌ از روابط عمومی حوزه هنری لرستان در این مراسم که به‌همت حوزه هنری لرستان در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود هنرمندان، ورزشکاران و خیران لرستانی حضور خواهند یافت و گروه‌های موسیقی پرنیا به سرپرستی همایون پرنیا و صدای استاد علیرضا افتخاری و گروه موسیقی حوزه هنری لرستان به سرپرستی فرشاد سیفی به‌صورت خیریه به اجرای برنامه می‌پردازند.
محمدحسین امیدی‌پور، رئیس حوزه هنری لرستان در این رابطه گفت: سیل اخیر در لرستان آثار رنج‌باری به‌ لحاظ مادی و معنوی برای آسیب‌دیدگان به همراه داشت که البته این رویداد ناگوار جلوه دیگری را نیز آشکار کرد که همانا همدلی و همراهی اقشار مختلف جامعه در داخل و خارج از مرزهای جغرافیایی لرستان برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده بود.
وی افزود: موسیقی لرستان در دوران دفاع مقدس با به جا گذاشتن ترانه‌های ماندگار مانند «دایه دایه» نقش ویژه‌ای در تهییج عموم مردم برای مشارکت در دفاع مقدس ایفا کرد و از محبوبیت ویژه‌ای میان مردم برخوردار است. بر همین مبنا حوزه هنری لرستان با هدف گردآوری کمک‌های مردمی اهالی هنر و علاقه‌مندان به هنراقدام به برگزاری اجراهای خیریه موسیقی در استان‌های مختلف کرده است که عواید تمامی این فعالیت‌های خیریه صرف خرید اقلام مورد نیاز آسیب‌دیدگان خواهد شد و تحت عنوان کاروان خیریه هنرمندان به مناطق سیل‌زده ارسال خواهد شد.
امیدی‌پور‌ افزود: اختتامیه فعالیت‌های خیریه هنرمندان روز هفتم اردیبهشت‌ماه امسال ساعت ۹ شب در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور خیرین و چهره‌های برجسته هنری و ورزشی لرستانی و غیر لرستانی با اجرای خیریه استاد علیرضا افتخاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: