کد خبر: 3804400
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
گروه مسابقات ــ در کمیته داوران شصت و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی ۱۹ نفر حضور دارند که در این بین نام داورانی از کشورهای عربستان، مصر، لبنان و ... به چشم می‌خورد.

حضور ۱۹ نفر در کمیته داوران مسابقات بین المللی قرآن مالزی

به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به مالزی در بین کمیته داوران شصت و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی، ۱۹ نفر از کشورهایی همچون مالزی، اندونزی، عربستان، مصر، لبنان، قطر و ... حضور دارند.
اعضای گروه داوری این دوره از مسابقات شامل اسماعیل بن محمد از مالزی، محمدعلی عطفاوی از مغرب، احمد عیسی المعصراوی از مصر، جعفر بن اسماعیل از مالزی، علی عبدالمجید عبدالسمیع از مصر، احمد خالد عثامنه از اردن و ولید بن خالد الشمسان از عربستان است.
همچنین در گروه داوران، حسلین بن حاج علی از برونئی، محمود احمد عکاوی از لبنان، عبدالرشید صوفی از قطر، صلاح‌الدین بن عمر از مالزی، محمد بن حصری از مالزی، نصرالله جمال الدین از اندونزی و افندی بن امت از سنگاپور نیز حضور دارند.
رئیس هیئت داوران محمدنورالدین بن ابراهیم، نائب رئیس فیموزی بن یحیی و عبدالعزیز بن یعقوب و دبیر کمیته داوران نیز عبدالکریم بن زکریاست و معاون دبیر نیز السیدقمرالزمان بن مصطفی معرفی شده است.
شصت و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی از روز گذشته 26 فروردین ماه آغاز شده و رقابت‌های آن جمعه شب پایان می‌یابد، اختتامیه این مسابقات نیز روز شنبه هفته آینده خواهد بود.

انتهای پیام 

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: