کد خبر: 3804445
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
گروه فرهنگی ــ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: پویش جامعه دانش‌آموزی استان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

پویش دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از سپاه آغاز شد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع‌پور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته،‌ 27 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران از آغاز پویش جامعه دانش‌آموزی استان در حمایت از سپاه پاسداران خبر داد و اظهار کرد: دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه می‌توانند در این پویش شرکت کنند.
وی با بیان اینکه دانش‌آموزان برای شرکت در این پویش باید جمله «من سپاه را دوست دارم زیرا....» را تکمیل کنند، افزود: دانش‌آموزان جمله خود را از طریق کانال سروش به نشانی sapp.ir/anjomaneslamikb ارسال یا از طریق شماره 09375288737 پیامک کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شرکت‌کنندگان پس از نوشتن جمله، مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، شهرستان، مدرسه، پایه و رشته تحصیلی را ارسال کنند.
زارع‌پور با بیان اینکه مهلت ارسال جملات تا 15 اردیبهشت است، عنوان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند جملات خود را پس از انتشار در کانال سروش به نشانی sapp.ir/anjomaneslamikb مشاهده کنند.
وی یادآور شد: آثار ارسالی از طریق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بررسی و برترین‌ها انتخاب می‌شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: