کد خبر: 3804467
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
فرشاد:
گروه اجتماعی ــ رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به اینکه شورا بودجه خوب و واقع‌گرایانه برای شهرداری کرمان بسته است، گفت: بودجه سال جاری شهرداری کرمان ۵۴۰ میلیارد تومان است.

به گزارش ایکنا از کرمان، محمد فرشاد، رئیس شورای اسلامی شهر کرمان شامگاه دیروز سه‌شنبه، 27 فروردین در دیدار نوروزی با استاندار کرمان گفت: شورای شهر کرمان سال گذشته سال نسبتاً خوبی را پشت سر گذاشته است و ۸۰ درصد بودجه بسته شده شهرداری کرمان وصول شده است.
وی افزود: بدون استثنا تمام پیشنهادات شهرداری در کمیسیون‌های شورای شهر به تصویب رسیده و سعی شده چالشی در شهر، شهرداری و شورای شهر به وجود نیاید و بستر برای کار اجرایی در شهر فراهم بوده است.
فرشاد بیان کرد: سال گذشته سه پروژه عمرانی بزرگ در شهر کرمان به اتمام رسیده و باید در برخی از این تاقطع‌های هم‌سطح تملیک انجام شود که به‌زودی این کار را شهرداری انجام خواهد داد.
وی گفت: در سال جاری دو تقاطع غیر هم‌سطح ابوذر و راه آهن در دستور کار شهرداری و شورای شهر کرمان قرار دارد و این دو پروژ تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به اینکه شورا بودجه خوب و واقع‌گرایانه برای شهرداری کرمان بسته است، اظهار کرد: بودجه سال جاری شهرداری کرمان ۵۴۰ میلیارد تومان است.
فرشاد تأکید کرد: دو پروژه زیربنایی در دستور کار شورا و شهرداری قرار دارد یکی شامل محور شرقی - غربی پل سیدی به ضلع شرقی فرودگاه و دیگری مطهری به بلوار ایستگاه راه آهن که ضروری هستند بوده و این طرح‌ها در طرح تفصیلی تعریف شده‌اند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: