کد خبر: 3804575
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
گروه اجتماعی ــ در همایشی با عنوان تقدیر از مسئولان بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان، خبرنگاران و عکاس خبرگزاری ایکنا، منطقه سمنان تجلیل شد.

تجلیل از عملکرد جهاددانشگاهی سمنان در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش ایکنا از سمنان، در همایش تقدیر از مسئولان بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان سمنان که شب گذشته، 27 فروردین‌ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان سمنان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان، فرماندار سمنان و جمعی از مسئولان برگزار شد، از مسعود محقق به‌عنوان عکاس خبرگزاری ایکنا شعبه سمنان تجلیل شد.

در بخشی از این مراسم نیز از علی منصفی‌راد، سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان و رئیس مرکز آموزش علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به‌عنوان یکی از اعضای کارگروه دانشگاهیان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان سمنان تجلیل شد. علاوه بر این در این مراسم از خبرگزاری ایسنا و ایکنا، رسانه وابسته به جهاددانشگاهی استان به‌عنوان یکی از رسانه‌های فعال در آیین‌های چهل سالگی انقلاب تجلیل شد.

همچنین در مراسم دیگری با عنوان تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکس بهمن تماشایی که در سال گذشته و با موضوع ثبت حماسه حضور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد، از مسعود محقق به‌عنوان عکاس برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.

یادآور می‌شودريال در این مراسم که با حضور رئیس سازمان صدا و سیمای مرکز سمنان و جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برگزار شد، با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان و فرمانده سپاه استان سمنان از 10 عکاس برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد، عکاس خبرگزاری ایکنا از سمنان در این مسابقات صاحب عنوان برتر شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: