کد خبر: 3804672
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۰
گروه اجتماعی - مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان تاکنون ۵۹۲ میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند.

علی ملک‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری  در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال وبختیاری، با قدردانی از مشارکت مردم خیر و نوع‌دوست استان برای کمک به سیل‌زدگان گفت: کمک‌های مردمی به آسیب‌دیدگان در سیل‌های اخیر به ۳۷ مرکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همچنان ادامه دارد که در کوتاه‌ترین زمان به دست نیازمندان در مناطق سیل‌زده می‌رسد.

وی افزود: از زمان آغاز پویش مردمی کمک به سیل‌زدگان کشور ۵۹۲ میلیون تومان شامل ۸۲ میلیون تومان پول نقد، انواع مواد غذایی، بهداشتی، پوشاک و کفش و لوازم ضروری زندگی به مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان تحویل داده‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به ارسال یک کامیون شامل انواع مواد غذایی و لوازم ضروری زندگی به استان لرستان ادامه داد: با همدلی و همیاری مردم استان می‌توانیم بخشی از نیازهای مردم سیل‌زده شامل مواد غذایی، پتو و لباس گرم را برطرف کنیم.

ملک پور خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

انتهای پیام  

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: