کد خبر: 3804765
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: اداره اوقاف آماده همکاری با بخش خصوصی جهت مرمت و واگذاری حمام سررباطان گلپایگان است.

حمام تاریخی گلپایگان نیازمند مرمت است

به گزارش ایکنا از اصفهان،  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی به تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی و همچنین رونق تولید با احیای موقوفات و نقش آنان در این راستا اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت موقوفات در جهت ایجاد اشتغال پایدار، حمایت از اقتصاد مقاومتی و همچنین اجرای نیات واقفان نیک‌اندیش گام بردارد برهمین اساس اداره اوقاف گلپایگان آماده همکاری با بخش خصوصی جهت مرمت و واگذاری حمام سررباطان گلپایگان است.
وی در رابطه با حمام سررباطان، اظهار کرد: اگر سرمایه‌گذاری تمایل دارد تا وارد پروژه مرمت و بهسازی این حمام قدیمی و موقوفه شود اداره اوقاف و امور خیریه آمادگی آن را دارد تا پس از گذراندن روند قانونی این موقوفه را به مدت 20سال جهت بهره‌وری از آن به شخص حقیقی یا حقوقی که در این پروژه همکاری می‌کند واگذار نماید.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان در ادامه افزود: حمام سررباطان گلپایگان قدمتی در حدود 200 سال دارد که بنای آن مربوط به دوره قاجاریه است و اکنون نیز برای سرپا ماندن نیازمند مرمت و بازسازی است که این مهم با ورود بخش خصوصی میسر می‌شود.
انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: