کد خبر: 3804789
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
گروه اجتماعی ـ نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که ارتش با تمام تجهیزات در خدمت به سیل‌زدگان حضور داشت، افزود: نقش ارتش در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان پُررنگ بوده است.

نقش پُررنگ ارتش در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگانبه گزارش ایکنا از لرستان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد،  امروز پنج‌شنبه، 29 فروردین در سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به نقش سازنده ارتش در خدمت‌رسانی همه جانبه به مردم در حوادث مختلف اشاره و اظهارکرد: 29 فروردین ماه سالروز به نمایش گذاشتن اقتدار ارتش در مقابل دولت‌های متجاوز است.
وی با بیان این‌که نیروهای ارتش امسال به جای رژه در مقابل جایگاه در حال خدمت‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده هستند، افزود: در سیل گلستان، خوزستان و لرستان ارتش با تمام ظرفیت انسانی و تجهیزاتی خود در صحنه حضور داشت و شعار خود مبنی‌بر ارتش فدای ملت را به خوبی نمایان کرد.
آیت‌الله میرعمادی با ذکر این مطلب که خدمت‌رسانی به ارتش در جریان سیل اخیر در لرستان موجب ایجاد صحنه‌های ایثار و برادری شد، ادامه داد: به گفته مقام معظم رهبری اینکه یک سرهنگ ارتشی اجازه بدهد که یک فرد سالخورده بر دوش او بایستد بالاترین افتخار برای ارتش جمهوری اسلامی بوده زیرا نشان دهنده پیوند ناگسستنی بین مردم و نیروهای مسلح کشور است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به این‌که آمریکا نمی‌تواند با تحریم نیروهای مسلح کشور میان آن‌ها و سایر اقشار جامعه فاصله ایجاد کند، تصریح کرد: ارتش، سپاه و بسیج در عرصه‌های نظامی، فرهنگی و امدادرسانی به مردم آسیب دیده از بلاهای طبیعی در سالیان اخیر سنگ تمام گذاشته‌اند.
گفتنی است که مراسم رژه روز ارتش در لرستان به صورت رژه امدادی و با حضور امیر ارجمندی، معاونت مهندسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر خوش‌کنار، فرمانده لشگر 84 لرستان و استاندار استان در محل میدان کریم‌خان خرم‌آباد برگزار شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: