کد خبر: 3804791
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
گروه اجتماعی ـ همزمان با سراسر کشور، مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح، به‌مناسبت روز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایکنا از فارس، همزمان با سراسر کشور، مراسم رژه یگان‌های نمونه پیاده و موتوری نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان فارس امروز، 29 فروردین با حضور مسئولان ارشد سیاسی و فرماندهان ارشد نظامی ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و ... در شیراز برگزار شد.
در این مراسم، یگان‌هایی از مرکز پیاده، تیپ 55 هوابرد، تیپ 35 زرهی، پشتیبانی منطقه 2 و یگان‌های نمونه سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و بسیج، از مقابل جایگاه رژه رفتند.
عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس در این مراسم گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز، علی رغم تمام محدودیت‌ها و مشکلاتی که دشمنان ایجاد کرده و می‌کنند، ارتش با تکیه بر دانش و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های خود، افتخار آفرین عمل کرده است.
وی با اشاره به افتخار آفرینی‌های ارتش از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون، نقش این نیروی نظامی در خدمت به نظام و مردم، بسیار مهم و تاثیرگذار ارزیابی کرد.
رحیمی با بیان اینکه ارتشیان سرافراز در دوران جنگ تحمیلی در کنار سپاه و بسیج از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کردند، گفت: امروز هم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، گوش به فرمان فرماندهی کل قوا بوده و آماده مقابله با هر تهدیدی هستند.
استاندار فارس در ادامه با اشاره به وقوع سیل در شیراز و کشور، حضور نیروهای ارتش در کنار سایر مجموعه‌ها را در مقابله با بحران بسیار تاثیرگذار دانست.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: