کد خبر: 3804854
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
گروه اجتماعی- فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) گفت: همزمان با سراسر کشور برای خدمات‌رسانی به آسیب‌دیدگان و سیل‌زدگان طرح «جهاد همبستگی ملی» در استان البرز اجرا می‌شود.

اجرای طرح «جهاد همبستگی ملی» در البرز

سردار یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) در گفت وگو با ایکنا ازالبرز با اشاره به اجرای طرح «جهاد همبستگی ملی» که در آن مساجد سراسر کشور برای ساختن یک خانه برای سیل‌زدگان مشارکت خواهند داشت، اظهار کرد: طبق اعلام رئیس سازمان بسیج مستضعفین در قالب این طرح هر مسجد در سطح کشور یک خانه برای سیل‌زدگان خواهد ساخت و بار دیگر مساجد به عنوان محور فرهنگی جامعه ما نقش خود را در همبستگی ملی و اخوت دینی نشان خواهند داد.
وی از آمادگی بسیج محلات و مساجد برای پیگیری و اجرای هر چه بهتر این طرح خبر داد و گفت: مردم استان البرز و نیروهای جهادی این استان همواره پای کار بوده‌اند و درحال حاضر هم تعدادی از گروه‌های جهادی موکب‌های اربعین استان و بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی(ع) در مناطق سیل‌زده حضور دارند و مشغول امدادرسانی هستند.
فرمانده سپاه استان البرز با تأکید بر اینکه از مدیران عامل بانک‎های کشور می‎خواهیم هرکدام ساخت تعدادی از مدارس را قبول کنند، گفت: ساخت مدارس و مساجد و مراکز درمانی در مناطق آسیب‌دیده یک همت جمعی می‌طلبد که این همدلی و همراهی همواره در مردم ما وجود داشته است و این بار هم برای حل مشکل آسیب‌دیدگان در کنار مردم عزیز مناطق سیل‌زده خواهیم بود.
مولایی گفت: بسیجیان استان نیزاعلام آمادگی کرده‌اند که به محض اعلام جزئیات برنامه با تمام توان جرای این طرح را در سطح استان پیش ببرند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: