کد خبر: 3804961
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
گروه سیاسی- امام جمعه کرج گفت: کسی که خود را منتظر واقعی می‌نامد باید در مقابل فساد و ظلم و فتنه ایستادگی کند.

ایستادگی در مقابل ظلم و فساد ویژگی منتظران واقعی ظهور

به گزارش ایکنا از البرز، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، امام جمعه کرج، 30 فروردین در خطبه‌های نماز جمعه کرج، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با اشاره به دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار علت بسیاری از خیانت‌ها و تسلیم شدن در مقابل دشمنان را دور بودن از قرآن و احکام الهی خواندند. صفحه‌ای از قرآن نیست که دشمن‌شناسی و مقابله با دشمن را نیاموخته باشد پس باید روش و سبک زندگی ما در راستای تشدید حکومت جهانی حضرت موعود باشد تا شاهد گسترش خیزش عظیم علیه دشمنان اسلام باشیم.
امام‌جمعه کرج بابیان اینکه در قدم اول انقلاب اسلامی، دشمنان با تمام قدرت به مقابله با ایران به پا خاستند تا این نظام را نابود کنند، تصریح کرد: ملت ایران اسلامی ۴۰ سال با این دشمنان مقابله کردند و نفس‌های آخر دشمنان را بریدند. دشمنان باید بدانند که مردم ایران همواره با توان بیشتر و قدرتمندتر از گذشته در مقابل آن‌ها ایستاده‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی زمینه‌های ظهور حضرت امام زمان(ع) است و کسی که خود را منتظر می‌نامد باید در مقابل فساد و ظلم و فتنه بایستد، گفت: نمی‌شود اهل مهدویت باشیم ولی در راستای تحقق آن تلاش نکنیم.
حسینی همدانی بابیان اینکه اسلامی که به تقوا و مبارزه با ظلم و ستم بی‌تفاوت باشد اسلام نیست، اضافه کرد: انقلاب ما به همین حرف‌ها انقلاب اسلامی است اما دشمنان تلاش می‌کنند تا به باورها و آرمان‌های نظام اسلامی نفوذ کنند تا مردم دست از مقابله با مستکبران بکشند لذا به فضل پروردگار و تا زمان ظهور حضرت حجت(عج) در مسیر انقلاب و اسلام خستگی‌ناپذیر خواهیم بود.
این مسئول با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم گسترش تمدن اسلامی توسط جوانان، اضافه کرد: این مسیر، مسیر هموار کننده ظهور حضرت مهدی (عج) است به همین دلیل نیز در این مسیر سنگ‌اندازی فراوان می‌شود.
امام‌جمعه کرج گفت: دشمنان سال آینده اعلام کردند که تا دو سال آینده اقوام ایرانی بر سر یک لیوان آب به جنگ می‌افتند اما به لطف پروردگان امروز همه کشور ایران سبز است. اساساً خدای تعالی از ایران در مقابل دشمنان دفاع می‌کند.
وی در پایان با اشاره به اینکه نیمه شعبان به نام سربازان گمنام امام زمان (ع) نام‌گذاری شده است، توضیح داد: این افراد باتحمل سختی‌های فراوان برای دفاع از کشور تلاش می‌کنند و مأموریت‌های خود را با اخلاص تمام انجام می‌دهند و از کیان انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف سیاسی، انتظامی، فرهنگی و غیره محافظت می‌کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: