کد خبر: 3804974
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
گروه سیاسی- امام جمعه سنندج با اشاره به سیل اخیر در برخی استان‌های کشور گفت: مردم سیل‌زدگان را هیچگاه فراموش نکنند و کمک‌های نقدی و غیرنقدی را برای آنان بفرستند چراکه این امر کاری خداپسندانه و انسان دوستانه است.

به گزارش ایکنا از کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه سنندج امروز، 30 فروردین ماه در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید اشاره و اظهار کرد: تحقق این شعار نیازمند همت و تلاش مجاهدانه مسئولان و مردم است، چراکه در این صورت تحریم ها بی اثر و مشکلات نیز رفع می‌شود.
وی با اشاره به سیل اخیر در برخی استان‌های کشور افزود: مردم سیل‌زدگان را فراموش نکنند و کمک‌های نقدی و غیرنقدی را برای آنان بفرستند چراکه این امر کاری خداپسندانه و انسان دوستانه است.
امام جمعه سنندج بیان کرد: در دنیای پر از آشوب و جنگ امروز، ایران اسلامی از بالاترین میزان امنیت و آرامش برخوردار بوده و این امر بسیار ارزشمند و چشمگیر است.
وی با اشاره به حیله و توطئه‌های دشمنان برعلیه کشورمان اعلام کرد: نیروها و دستگاه‌های اطلاعاتی کشورمان به خوبی اوضاع را رصد کرده و امنیت را در بخش‌ها و نقاط مختلف کشور تامین کرده‌اند.
ماموستا خدایی اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در کردستان توانستند سال گذشته 18 هسته عملیاتی وابسته به گروهک‌های تروریستی و تکفیری را منهدم، 100 تن از عناصر این گروه ها را دستگیر و 50 عنصر جذب شده را شناسایی کنند.
وی یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان و دستگاه‌های اطلاعاتی همواره با درایت، کوشش و تمهیدات مدبرانه خود، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و تلاش آنان برای ایجاد ناامنی در کشور را ناکام گذاشته‌اند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: