کد خبر: 3805028
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
گروه فرهنگی ــ معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی استانداری برای کمک به اجرای طرح هر مسجد یک خانه در این استان خبر داد.

اجرای طرح «هر مسجد یک خانه» در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی، معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته،‌ 30 فروردین‌ماه با اشاره به خرابی‌های زیادی که سیل در مناطقی از کشور بر جای گذاشت، اظهار کرد: ما نیز در استان با این مشکل دست و پنجه نرم کردیم هر چند که میزان خرابی‌ها به خصوص خسارات به مردم ما بسیار کمتر از سایر استان‌ها بود اما بسیاری از ابنیه و تأسیسات از جمله در روستاها خسارات زیادی دیدند.
وی افزود: خوشبختانه مردم فهیم و نوع‌دوست ایران کمک‌های خوبی به سیل‌زدگان کردند و اگر کمک‌ها و حمایت‌های مردمی نبود مشکلات تا سال‌ها باقی می‌ماند.
معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اعلام حمایت از طرح همبستگی ملی در طرح هر مسجد یک خانه برای کمک به رفع مشکلات سیل‌زدگان به خصوص در امر ایجاد منزل برای آن‌ها با قدردانی از این طرح که توسط رئیس سازمان بسیج مستضعفین پایه‌گذاری شد، بیان کرد: در استانداری کهگیلویه و بویراحمد آماده هرگونه همکاری و مشاوره و همچنین ارائه خدمات فنی و مهندسی برای اجرای این طرح هستیم.
فیلی با بیان اینکه مساجد خودشان هیئت امنا دارند و آن‌ها می‌توانند برای این کار تصمیم‌گیری کنند، یادآور شد: هر کمکی که در توان داشته باشیم برای اجرای این طرح خواهیم کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: