کد خبر: 3805108
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
گروه فرهنگی ــ رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره‌کل آموزش و پرورش البرز گفت: به مناسبت نیمه شعبان، نمایشگاه‌های مهدویت با نام «صبح روشن» در مدارس این استان گشایش یافت.

برگزاری نمایشگاه‌های «صبح روشن» در مدارس البرز

قادر صفرپور، رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش البرز، در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: آئین نمادین گشایش این نمایشگاه‌ها صبح امروز، 31 فروردین‌ماه در دبستان شاهد نرجس آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج برگزار شد.
وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های فرهنگی، مذهبی و هنری مهدویت با شعار یا مهدی ادرکنی(عج‌) در مدارس شاهد این استان برپا شده است، افزود: دراین نمایشگاه‌ها، موضوعاتی با عناوین مهدویت در ادیان مختلف، تولد امام زمان(عج)، بخش کودکان، بیت‌العلماء، جهان درتاریکی، حدیث ابن‌مسعود، مهدویت وانحرافات، بیداری اسلامی، نشانه‌های ظهور، قیام حضرت، حکومت مهدوی و ولایت فقیه مطرح شده است.
این مسئول گفت: همچنین در این نمایشگاه آثار دانش‌آموزان با استفاده از تصویر، هنرهای تجسمی و پیام‌های آموزشی- تربیتی در معرض دید عموم قرار گرفته است.
صفرپور تأکید کرد: تلاش مسئولان فرهنگی و آموزشی باید در جهتی باشد که مهدویت و اعتقاد به ظهور منجی آن طور که واقعیت دارد به جامعه و بویژه نسل جدید و نوپا شناسانده شود تا هرگونه تلاش برای ایجاد انحراف در این مسیر با شکست و ناکامی مواجه شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: