کد خبر: 3805228
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
گروه اجتماعی ــ نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران در پیامی فرارسیدن نیمه شعبان را تبریک گفته و نیمه شعبان را پایان استیلای ستمگران و برافراشتن پرچم امید محرومان و مستضعفان، وارثان راستین زمین توصیف کردند.
نیمه شعبان؛ پایان استیلای ستمگران و برافراشتن پرچم امید محرومانبه گزارش ایکنا از مازندران، آیت‌الله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری در استان و احمد حسین‌زادگان، مقام عالی دولت در مازندران در پیامی فرا‌رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت با سعادت حضرت بقیةالله الاعظم(عج) را تبریک گفتند.
متن کامل این پیام به شرح است:
نیمه شعبان، مطلع آفتاب درخشان و تابناکِ حضرت ولیعصر امام مهدی(عج) در ضلال و ظلمت گمراهی بشر و تاریخ، عید چشم انتظاران عدالت و منتظران رهایی و نجات و آزادی و پایان استیلای ستمگران و برافراشتن پرچم امید محرومان و مستضعفان، وارثان راستین زمین است.
براستی 15 شعبان المعظم؛ ولادت سراسر نور و پاکیِ حضرت مهدی موعود (عج) و نقطه عطف اعیاد شعبانیه؛ نوری تابنده در ظلمت، امیدی برآمده از عشق، پاسخی برای نیازها و آبی زلال برای جان‌های تشنه است.
انتظار فرج ظهور حضرت مهدی(عج) که در شمار بالاترین عبادت‌هاست و معنابخشِ انتظارِ حاکمیتِ قرآن و اسلام و برچیده شدن بساط جور و ستم از زندگی بشر است؛ همواره سرمایه عظیم حرکت‌های بزرگ در جوامع اسلامی بوده و ملت ایران نیز در سایه انتظار چنین بهار معنوی اخلاق و انسانیت؛ پیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند تا پرچم اسلام و قرآن را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانند.
در نظام جمهوری اسلامی، میلاد مسعود و هستی بخش حضرت صاحب العصر و الزمان مهدی موعود (عج)، به روز مستضعفان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است که به حق شایستة این دلاوران و ارکان استوار و شکست ناپذیر نظام در دفاع از آرمان ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
اینجانبان میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر(ارواحنا له الفدا) را به عموم مسلمانان بویژه مردم متدین و ولایتمدار مازندران و سربازان گمنام آن حضرت تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند قادر متعال، فرج آن حضرت و خدمتگزاری در عصر ظهور آن امام همام را برای همه محبین و شیعیان اهل بیت(ع) و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان جهان را مسئلت داریم.
انتهای پیام   
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: