کد خبر: 3805436
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ همزمان با ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود(عج)، مخاطبان تلویزیون با ثبت بیش از 280 میلیون صلوات، بزرگترین ختم جمعی صلوات را رقم زدند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت ولی‌عصر(عج)، مخاطبان تلویزیون با اهدای میلیون‌ها صلوات به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور آن حضرت با ثبت رکوردی بی‌سابقه، بزرگترین ختم جمعی صلوات را خلق کردند.
بر این اساس، با پایان این پویش در شام ولادت امام زمان(عج) و در طول پنج روز برگزاری این طرح، بیش از یکصد هزار کاربر و مخاطب تلویزیون بیش از 280 میلیون صلوات را در سامانه آنلاین این پویش ثبت کرده و با ختم صلوات‌ها عضو این پویش شدند.
از دیگر نکات قابل توجه این پویش ارسال و ثبت هزاران نظر از سوی مخاطبان به پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما بود که بیشترین نظرها درخواست ادامه این طرح و اجرای آن در مناسبت‌های مختلف بوده است.
این طرح تحت عنوان «پویش میلیونی ختم جمعی صلوات» از دهم شعبان با طراحی سامانه‌ای آنلاین ویژه این طرح در پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما صورت گرفت که با استقبال بی‌نظیر و مشارکت گسترده مخاطبان تلویزیون همراه بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: