کد خبر: 3805548
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
گروه سیاست و اقتصاد ــ مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امام رضا‌(ع) از اجرایی شدن طرح «ایران‌یار» در راستای تحقق شعار سال جدید جهت حمایت از تولید داخلی خبر داد.

اجرای طرح ایران یار با هدف رونق تولیدمهدی یزدانی، مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امام رضا‌(ع) در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، اظهار کرد: برنامه‌های سازمان بسیج کارگری در سال ۹۸ مقارن با گام دوم انقلاب تدارک شده است و این سازمان در تلاش است تا طرح‌هایی متناسب با بیانیه گام دوم انقلاب و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال یعنی رونق تولید اجرایی کند.
وی با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحد‌های تولیدی در سال‌های گذشته و اخراج بسیاری از کارگران در استان بیان کرد: سال گذشته اقداماتی جهت کمک به واحد‌های تولیدی برای رفع مشکلات و نیز حفظ سرمایه موجود در کارخانجات و امنیت شغلی کارگر انجام دادیم.
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امام رضا‌(ع) از اجرایی کردن طرح «ایران‌یار» در سال جدید خبر داد و گفت: در این طرح در نظر داریم نسل چهارم انقلاب را با کالا‌های تولیدی در داخل کشور آشنا کنیم؛ چرا که معتقدیم ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی بایستی از پایه شروع شود.
وی ادامه داد: یکی از اقدامات ما در این طرح بازدید دانش‌آموزان از کارخانجات و واحد‌های تولیدی است که این امر ضمن عملیاتی شدن در طی سال گسترش و تبدیل به یک طرح ملی خواهد شد و در گام‌های بعدی این بازدید‌ها برای سایر اقشار نیز در نظر گرفته می‌شود.
یزدانی اضافه کرد: در این طرح با همکاری بسیج ادارات از مدیران ادارات جهت ارتباط با مردم در برنامه‌های مختلف در این راستا نیز دعوت ‌می‌شود.
به دنبال حذف دلال‌ها هستیم
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امام رضا‌(ع) با بیان اینکه با همکاری بسیج اصناف درصدد حذف دلال‌ها هستیم، تصریح کرد: بیشتر تعطیلی واحد‌های تولیدی ارتباطی به تحریم‌ها ندارد، بلکه به مشکلات داخلی و مدیریت غیر انقلابی مربوط می‌شود‌.
وی اضافه کرد: علت دیگر تعطیلی واحدهای تولیدی فشار بانک‌ها به تولیدکنندگان جهت گرفتن سود‌های کلان است که قرار است در سال جدید روی این موضوعات کار شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: