کد خبر: 3805701
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
گروه فرهنگی - رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از چاپ تصاویر و نصب المان مفاخر و مشاهیر کرد به مناسبت روز سنه خبر داد و گفت: به منظور هویت بخشیدن به محیط شهری و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره مفاخر و مشاهیر شهر سنندج کلیه سازه‌های تبلیغاتی سطح شهر به تصاویر مشاهیر کُرد سنندجی آراسته می شود.

به گزارش ایکنا از کردستان، شرمین شریفی، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج امروز، دوم اردیهشت ماه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهار کرد: فضاسازی محیطی سطح شهر به مناسبت روز سنه انجام خواهد شد.
وی افزود: یکی از اقدامات ارزنده در راستای احیای آداب فرهنگ و هنر این دیار گنجاندن روزی در تقویم بنام روز سنه بود.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج بیان کرد: پس از تایید 6 اردیبهشت به نام روز سنه جلسات مختلفی در راستای برگزاری این مناسبت مهم فرهنگی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: این سازمان در راستای رسالت کاری خود در جهت فضاسازی محیطی سطح شهر تمهیدات لازم را صورت داده است.
شریفی، از نصب المان و چاپ تصاویر مفاخر و مشاهیر کرد به مناسبت روز سنه خبر داد و عنوان کرد: به منظور هویت بخشیدن به محیط شهری و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره مفاخر و مشاهیر تصاویر آنها چاپ و بر روی کلیه سازه های تبلیغاتی سطح شهر نصب خواهد شد.
مهندس شریفی اعلام کرد: این سازمان به مناسبت روز سنه علاوه بر فضا سازی محیطی سطح شهراقدام به آماده سازی 4 المان کرده که بزودی در معابر سطح شهر نصب خواهد شد.
وی اعلام کرد: در راستای فضا سازی محیطی سطح شهر علاوه بر تصاویر مفاخر و مشاهیر کرد، تصاویر تمامی ساختمان های باارزش دارای معماری قدیمی و طبیعت چشم نواز و نشانه های طبیعی و همچنین عکس های قدیمی شهر سنندج نیزچاپ و بر روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر نصب می شود.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج یادآور شد: امیدواریم با فضا سازی محیطی و مناسب سطح شهر ضمن معرفی مفاخر و مشاهیر به نسل های جوان تربتوانیم فضای سطح شهر برای بر گزاری مراسمات فرهنگی وهنری این رویداد مهم مهیا و آماده کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: