کد خبر: 3806057
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
گروه اجتماعی ــ همایش تخصصی اصول تجارت با بازار عراق از سوی اتاق بازرگانی یاسوج پنجم اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

برگزاری سمینار تخصصی «اصول تجارت با بازار عراق»

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان «اصول تجارت با بازار عراق» برگزار می‌کند.
این سمینار از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۴ روز پنجشنبه، پنجم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار می‌شود.
شهریه این سمینار ۵۰ هزار تومان (دارندگان کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی یاسوج ۳۵ هزار تومان) از طریق واریز به حساب شماره ۲۱۴۳۹۴۱۹۷۴ بانک ملت به نام اتاق بازرگانی یاسوج و یا پرداخت به‌صورت حضوری در روز ثبت نام است.
نام‌نویسی به‌صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می‌پذیرد و شرکت‌کنندگان گواهینامه‌های معتبر مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند کرد.
در این همایش مباحثی از جمله آخرین وضعیت سیاسی، اقتصادی، امنیتی و تجاری عراق، امور بانکی، قراردادها، نمایشگاه‌ها، تبلیغات، ثبت شرکت و برند در عراق و سرمایه‌گذاری، امور گمرکی، استاندارد، حمل و نقل، ویزا و اقامت در کشور عراق توسط مهدی نجات‌نیا (رایزن بازرگانی سابق جمهوری اسلامی ایران در عراق) ارائه خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس بگیرند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: