کد خبر: 3806188
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
گروه اجتماعی ــ نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: تمدن اسلامی مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها، ارزش‌ها، باورها و رفتارهای مردم آن جامعه است و لازم است با ترویج این تمدن آینده روشن از بُعد ارزشی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای کشور ترسیم کنیم.

به گزارش ایکنا از کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی فقیه در کردستان امروز، چهارم اردیبهشت‌ماه در نود و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار کرد: ما در حال حاضر در جنگ با دشمن هستیم و دشمن از هیچ تلاشی برای شکست ما کوتاهی نمی‌کند.
وی با بیان اینکه دشمن در حوزه‌های مختلف در مقابل ما صف‌آرایی می‌کند، افزود: این در حالی است که خودشان اعلام می‌کنند که توانایی مقابله با ما را ندارند و در این جنگ پیروز نخواهند شد.
نماینده ولی فقیه در کردستان‌ شکستن مقاومت ملت، ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه، ترویج ابتذال و بی بندوباری و ترویج فرهنگ وابستگی را از جمله توطئه‌های دشمنان برشمرد و عنوان کرد: شورای فرهنگ عمومی بایستی در مقابل این توطئه‌ها صف آرایی کرده و برای مقابله با آن‌ها برنامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه تمام تلاش دشمن شکست مقاومت ما است، اعلام کرد: قرآن کریم می‌فرماید در مقابل دشمن باستید و مبارزه کنید و روحیه مقاومت ایستادگی خود را از دست ندهید.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی‌ با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند روحیه یأس و ناامیدی در جامعه ما حاکم شود، بیان کرد: لازم است با ترویج فرهنگ ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
وی ترویج روحیه ابتذال و بی بندوباری را یکی دیگر از مواضع دشمن اعلام کرد و افزود: فرهنگ ما بر عفاف استوار است و در همین راستا از بین بردن هویت اجتماعی یکی دیگر از توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: عدم استقلال اقتصادی و ترویج وابستگی از دیگر جنبه‌هایی است که دشمن با برنامه‌ریزی در این حوزه به‌دنبال شکست ماست.
وی با تأکید بر رونق تولید و بخش اقتصادی جامعه افزود: رونق تولید مشکلات ما را حل می‌کند، قدرت خرید را بالا می‌برد و کشور را از وابستگی به دشمن می‌رهاند.
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: لازم است بعضی از فرهنگ‌های جامعه تغییر کند و فرهنگ اصلاح الگوی مصرف جایگزین آن شود.
وی بیان کرد: تمدن اسلامی مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها، ارزش‌ها، باورها و رفتارهای مردم آن جامعه است و لازم است با ترویج این تمدن آینده روشن از بُعد اقتصادی، ارزشی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای کشور ترسیم کنیم.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی یادآور شد: وظیفه ما در شورای فرهنگ عمومی ترویج فرهنگ مقاومت در دشمن، حفظ هویت اجتماعی و استقلال اقتصادی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: