کد خبر: 3806398
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
گروه فرهنگی ـ رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه کتاب نمایشنامه از تولیدات حوزه هنری این استان در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در معرض دید علاقه مندان قرار می‌گیرد.

حضور ۳ کتاب نمایشنامه حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، شریف اسلامی، رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، چهارم اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این آثار شامل نمایشنامه‌های (چند خواب از زندگی بارانی)، (پاییز نگفته بود) و (کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین) به نویسندگی رضا گشتاسب و از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد است.
وی با اشاره به موضوع این آثار، افزود: موضوع این نمایشنامه‌ها در حوزه دفاع مقدس بوده و در سال ۹۷ توسط انتشارات نودا به چاپ رسیده‌اند و نگاهی متفاوت به جنگ از منظر آدم‌های کمتر دیده شده در این آثار برجسته است.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین نمایشنامه دیگر از این هنرمند حوزه هنری استان با عنوان (مأموریت جدی آقای چرچیل) که به روایت شهر گمشده ای می‌پردازد نیز در سی دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.
یادآور می‌شود، سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار (خواندن توانستن است) صبح روز سه شنبه ۳ اردیبهشت با حضور مسئولین بلندپایه کشوری افتتاح شد و تا ۱۴ اردیبهشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران ادامه دارد.
بیش از ۳۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و کشور چین به عنوان بخش ویژه بین‌الملل در نمایشگاه کتاب تهران حضوری فعال خواهد داشت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: