کد خبر: 3812076
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
گروه اجتماعی - نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به مسائل بین‌المللی باید همواره در میان مردم و مسئولین انسجام و اتحاد برقرار باشد و فارغ از نگاه‌های سیاسی در راستای اعتلای کشور و استان تلاش کنیم.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، خدیجه ربیعی شامگاه گذشته 25 اردیبهشت در دیدار مسئولان و کارگزاران استان با نماینده ولی فقیه در استان، با اشاره به پیگیری مشکلات استان در وزارتخانه‌ها، گفت: تسهیلات خوبی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان طی جلسه اخیر تصویب شد.
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی آب را یکی از مسائل مهم استان خواند و افزود: در همین راستا اعتبار خوبی برای پروژه آبرسانی بن-بروجن در سال جاری پیش‌بینی شده است و با توجه به تأکیدات وزیر نیرو این پروژه تا سال 99 به بهره‌برداری می‌رسد.
وی جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی را لازمه رفع مشکلات ترانزیتی استان از جمله هوایی و جاده‌ای دانست و اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی اعتبارات خوبی برای این حوزه در بودجه سال جاری و جلسات متعدد با وزیر راه و شهرسازی شاهد پیشرفت خوبی در حوزه راه‌ها خواهیم بود.

ربیعی گردشگری را از حوزه‌های مغفول مانده استان برشمرد و ادامه داد: گردشگری با توجه به ظرفیت‌ها و منابع استان می‌تواند در توسعه استان بسیار اثرگذار باشد که نیازمند توجه و اهتمام بیشتری است.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سیل اخیر تلنگری بود تا به حوزه آبخیزداری توجه ویژه‌تری شود، خاطرنشان کرد: امید است با برنامه‌ریزی و افزایش اعتبارات شاهد ارتقای حوزه آبخیزداری استان باشیم.
وی تصریح کرد: با توجه به مسائل بین‌المللی باید همواره در میان مردم و مسئولین انسجام و اتحاد برقرار باشد و فارغ از نگاه‌های سیاسی در راستای اعتلای کشور و استان تلاش کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: