کد خبر: 3812139
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
نمایشگاه چهاردهم
گروه فعالیت‌های قرآنی - با حضور مسئولان قرآنی خراسان رضوی از چند کتاب تولید شده در موسسات قرآنی استان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد رونمایی شد.

رونمایی از تولیدات موسسات قرآنی در نمایشگاه قرآن مشهدبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، شامگاه گذشته، ۲۵ اردیبهشت ماه و در سومین شب برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد و با حضور مسئولان قرآنی استان خراسان رضوی از چند اثر تولید شده در موسسات قرآنی استان رونمایی شد.
یکی از این آثار کتاب «به فریادم برسید» نوشته زهرا توکلیان است که این اثر پژوهشی حوزه دین در خصوص کمک‌رسانی به اموات پس از فوت آن‌ها از سوی نزدیکانش نوشته شده و در قالب بسته آخرت این کتاب مسائل شرعی مربوط به میت از جمله نوشتن وصیت‌نامه مورد توضیح و تحلیل قرار گرفته است.
کتاب «طوقی و دوقلوها» نوشته زهرا توکلیان نیز تولید جدیدی در حوزه آموزش و تربیت کودکان است که به منظور ارتباط و انس با امام زمان(ع) پاسخ به سوالات آن‌ها نوشته شده است.
دیگر اثر رونمایی شده در نمایشگاه قرآن مشهد نوشته بانو روایتی، کتابی در حوزه جهان آخرت نوشته شده و سعی دارد تا مخاطب خود را به موضوع آخرت‌شناسی وارد کرده و مقایسه‌ای بین حیات مادی و حیات اخروی ارائه کند، این کتاب در 4 فصل بررسی زندگی دنیا و تفاوت‌های آن با زندگی آخرت پرداخته و حیات فردی در جهان آخرت را مورد تشریح قرار داده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: