کد خبر: 3812143
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
گروه اجتماعی - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه، سخاوتمندی و قناعت پیشگی آحضرت خدیجه(س) را بی نظیر دانست و اظهار کرد: حضرت خدیجه(س) در عین تمکن مالی، قناعت پیشه و ساده زیست بود.

حضرت خدیجه(س) در عین تمکن مالی قناعت پیشه بود

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام حسن امیرنژاد، مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه میانه، امروز در آیین گرامیداشت سالروز وفات حضرت خدیجه(س)، در جمع کارکنان سپاه میانه، سخاوتمندی و قناعت پیشگی آحضرت خدیجه(س) را بی نظیر دانست و اظهار کرد: حضرت خدیجه(س) در عین تمکن مالی، قناعت پیشه و ساده زیست بود.

وی حضرت خدیجه را یکی از بانوان نمونه، کامل و اسوه زنان مسلمان قلمداد کرد و گفت: جمال، کمالات، ثروت، پاکدامنی، سخاوتمندی و قناعت پیشگی ایشان، زبانزد عام و خاص بود و علارغم این موقعیت بالا به دلیل نور ایمانی که بر قلبش تابیده بود، پیامبر بزرگوار اسلام را به همسری خود برگزید و پیامبر(ص) نیز همواره از او به بزرگی و عظمت یاد می کرد.

حجت الاسلام امیرنژاد، تحمل، صبر و استقامت مثال زدنی حضرت خدیجه را الگویی تمام عیار برای مادران و همسران شهدا دانست و افزود: ایشان در سخت ترین مواقع، یار و غمخوار پیامبر(ص) بود و با دید غیرمادی و اخرویی که داشت، تمام اموالش را در راه تبلیغ دین اسلام در اختیار آحضرت گذاشت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: